Blog > Komentarze do wpisu
Czy koło się zamknie? / Zmiany

Półtora roku temu (plus jakieś 2 dni) niejako zaczęła się moja przygoda z futbolem. Wybrałem się do Warszawy na turniej organizowany przez Eagles na boisku Marymontu. Udział brali Eagles, 1.KFA Wielkopolska, Duńczycy ze Sjollerod Diggers i Czesi z Pardubice Stallions. To akurat teraz nieistotne. Za dwa i pół tygodnia na tym samym stadionie odbędzie się finał tegorocznego sezonu PLFA.

Zachodzę w głowę czy to koło się zamknie, czy pojawię się tam? Szanse są, niestety, jest też i bardzo wielka przeszkoda do pokonania by się tam dostać: Eagles. Dotychczas niepokonani, doświadczeni. Pokonali nas już dwukrotnie. Do trzech razy sztuka?

Whatever it takes.

Półfinał już w niedzielę o 14:00 w Żyrardowie, na stadionie Żyrardowianki przy Piastowskiej. Nielicha nazwa. Mecz też będzie nielichy.


***

Jeśli zaś o zmiany chodzi... W sumie drobne. Niedobra pani w urzędzie ucięła róg z mojego kochanego książeczkowego dowodu DD*88*50* i wręczyła mi takiego plastikowego, nieciekawego kurdupla. No trudno... przynajmniej portfel się trochę cieńszy zrobił, ale nie jestem zadowolony. Ponadto, dokonały żywota moje Best Shoes I Ever Had. Musiałem "przesiąść" się na Second Best... itd., ale to nie to samo. Kurtkę natomiast zmieniłem dobrowolnie, dostaliśmy nowy towar i warto wykorzystać, zwłaszcza że fajny. No i znowu mam kurtkę czarną, a nie niebieską, ha.

piątek, 28 września 2007, ijonus

Polecane wpisy

  • Składanka

    1. Zmowa, ewidentnie. Byłem w kilku aptekach w ciągu ostatniego roku, wszędzie pytałem o jedno: o zaczepy do bandaży elastycznych. No te takie dwie blaszki z ha

  • "Z opuszczoną głową, powoli..."

    Dalej było "...idzie żołnierz z niemieckiej niewoli". To akurat już nie pasuje. Ale ta opuszczona głowa, smętna albo wkurzona mina - tak głównie wygl

  • Final battle

    Z rana wyjazd na finał. Cóż... Taką daleką drogę przeszliśmy, trzeba postawić ten ostatni, najważniejszy krok, nieprawdaż? Napisałem półtora tygodnia temu że wi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: bengal, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/10/01 21:44:40
JUST WIN BABY - MINER NATION!

koło się zamknęło, jedziemy do Warszawy :)
-
2007/10/01 22:31:39
Tajezd! Wiem jaki tytuł notki za dwa tygodnie... też znasz tą piosenke :)
-
tjeden
2007/10/01 23:09:38
Gratuluje! Tylko kurcze, za dwa tygodnie to chyba na Slasku bede. Ale podaj termin i miejsce, bo jeszcze nie wiem czy zostane, czy pojade. :)
-
Gość: cantadora, 89.174.33.*
2007/10/02 07:56:36
Pięęęęknie!!! Gratuluję! Cieszę się przeogromnie i już zacieram łapki na brawa, które wkrótce się sypną:)
-
2007/10/03 22:27:59
He... :) Dziękuję i panu Tjedenowi, i pani Cantadorze :) Ale to jeszcze nie koniec jednak, jeszcze trochę zostało... :)